Viis, neli, kolm, kaks …

Kalendrisuve alguseni on jäänud vaid 5 pikka päeva ja sama palju lühikesi öid. Kui aga Saaremaa ürituste kalendrisse piiluda võib näha, et puhkustesuvi on juba ammu alanud ja peaaegu et iga päev toimub kusagil midagi. Saare maakonna 45. tantsupidu “Aja lõim”, Eesti saarte mängud, TV 10 Olümpiastarti, elav muusika kohvikute õuedel – mõned pajudest juba möödunud Juuni üritustest. Kuid ees ootab veel mitu, loodetavasti sooja suvekuud.

Foto: https://www.flickr.com/photos/guillaumespeurt/

Äsja alanud nädalal on põhiteemadeks koolide lõpuaktused, muusika, jalgpall ning juba ka üksikud eel-Jaanipäev peod.

JAANITULED
Reede, 19 juuni: Suure Tõllu jaanituli, esinejaks VLÜ, Suure Tõllu puhkekülas
Reede, 19 juuni: Valjala jaanituli, Valjama maalinn

MUUSIKA
Reede, 19 juuni: Metsatöll, Oitme karjamaal
Laupäev, 20 juuni: Winny Puhh – Tehnoülevaatus, Autobaasis
Laupäev, 20 juuni: Maria Faust Jazz Catastrophe, Arensburgi Päikeseterrassil

SPORT
Neljapäev, 18 juuni: Saaremaa MV jalgpallis I voor, Iide staadionil
Laupäev, 20 juuni: Eesti MV jalgpalli III-liiga Lääne tsoon, Nasva staadionil
Pühapäev, 21 juuni: 134. Pööripäevajooks, Jooks Suvesse – Loode tammikus
Pühapäev, 21. juuni: FC Kuressaare – Tallinn FC Flora II (esiliiga), Kuressaare staadionil

Need on vaid üksikud nopped nädala üritustest, hea tahtmise korral leiab veelgi, eriti jalgpalli huvilistele.
Nagu igal aastal, nii ka nüüd – Jaanipäevaks võetakse pikem puhkus ja tullakse juba varakult Saaremaale jalgu sirutama, šašhlõkk läheb marinaadi ja ölu vaiksel käima. Olge mureta, ruumi veel jagub.

Posted in Uncategorized | Comments Off

3 on parem kui kaks, 3 on seltskond

Sel suvel on Saaremaal puhkamas palju seltskondi, kes eelistavad lähestiku ööbimist. Kolmese grupi korral tihtipeale ka ühes toas ööbimist. Selleks oleme tubasid veidi ümber korraldanud, et külastajatel veelgi mugavam oleks. Näiteks kui varem oli võimalik väikese tasu eest tuppa lisavoodi tellida, siis nüüdsest pakume stuudiokorterit kolme statsionaarse voodiga.

Suudiokorterid on piisavalt ruumikad et ka kolme voodi korral lahedasti ära mahuks. Soovi korral saab voodeid kokku-lahku liigutada, nii nagu parasjagu tarvis on.

Vaadate lisaks fotosid meie Facebooki lehelt.

Posted in Uncategorized | Comments Off

Kuressaare suvesündmused 2014

Suvi on täies hoos ja ametlik hooaeg avatus. Juba toimuvad siin-seal erinevad kontsertid, näitused, moeetendused, spordivõistlused ja mis kõik veel. Lae alla ja prindi välja Kuressaare suvesündmuste kava.

Posted in Uncategorized | Comments Off

Kollektiivne talvepuhkus

Seoses peatselt saabuvate suurepäraste suusailmadega oleme kuni kevadeni suletud. Avame taas aprillis. Kohtumiseni!

Posted in Uncategorized | Comments Off

Õhtused uudised, ilm, sport, filmid

Kõigis neljas stuudiokorteris on nüüdseks uued moodsad 32 tollised LCD televiisorid, et oleks hea õhtuti päeva olulisemaid uudiseid vaadata ning olla kursis spordimaailmas toimuvaga. Kui sul on omad sarjad/filmid USB mälupulgal võid ka neid otse teleriekraanile kuvada, ilma arvutit kasutamata.

Posted in Uncategorized | Comments Off

Hooaja avamise eripakkumine

Mais avasime ametlikult 2013. aasta hooaja. Selleks puhuks pakume stuudiokortereid -20% allahindlusega kõigile broneeringutele, mis tehtud mai kuus ning on pikemad kui üks öö.

Broneeri veebis, saada e-mail või helista meile.

Posted in Uncategorized | Comments Off

Muuseumiöö Kuressaares

Muuseumiöö on üle-Eestiline üritus mille käigus sajad Eesti muuseumid ja mäluasutused avavad uksed tasuta külastuseks ebatavaliselt hilisel ajal, kell 18:00 – 23:00, mõnel juhul kauemgi. Sel aastal toimub üritus 19ndal mail, osaleb ka Saaremaa Muuseum. Continue reading

Posted in Uncategorized | Tagged , , , | Comments Off

Saaremaale särge püüdma

Kevad pressib juba peale ning see tähendab ainult ühte – peagi on käest särjepüügi aeg. Tavaliselt tuleb särg jõgedesse mai algus, kuid soojade ilmade korral võid minna õnne proovima ka juba aprilli Continue reading

Posted in Uncategorized | Comments Off

Suusarajad ootavad

Viimase nädalaga on tublisti talve juurde tulnud ja mitmel pool suusarajadki ette sõidetud. Näiteks Kuressaare Tervisepargis on 0.7km, 1km ja 2km vabatehnika rada, valgustatud kuni kella 23ni. Päris linna lähedale jäävad veel Tuulte Roosi ja Kudjape suusarajad.

Posted in Uncategorized | Comments Off

Tervitades talve

Aastalõpp on olnud uskumatult soe ja suuski säästev, kelkusid ka muidugi. Küll aga peavad need, kes peale mitut järjestikust rekordlumist talve omale viimase hooaja suusavarustuse soetasid, veidi pettuma ja Continue reading

Posted in Uncategorized | Comments Off